E-Posta İletişim Telefon Rehberi Önemli Linkler BİDB Servis

Geleneksel 10. Spor Şenlikleri Başladı

04.05.2017

Ordu Üniversitesi 10. Spor Şenlikleri bugün gerçekleştirilen açılış töreni ile başladı.

Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirilen açılış törenine Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Fikri Balta, Ziraat Fakülte Dekan V. Prof. Dr. Tahsin Tonkaz, Eğitim Fakültesi Dekan V. Prof. Dr. Kenan Demirel, Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Dekan V. Prof. Dr. Latif Kelebekli, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Ercüment Erdoğan, Genel Sekreter Yusuf Yaman, akademik ve idari personeller ile öğrenciler katıldı.

Törenin açılış konuşmasını yapan Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Fikri Balta sporun kardeşlik hukukuna katkı sağladığını belirterek “  Spor, insanların birbirini tanımasını ve kaynaşmasını sağlayan en önemli uğraşlardan biridir. Üniversitemizde eğitim gören gençlerimizin bu tarz etkinliklerde birbirini daha iyi tanıyacağının inancını taşımaktayız. Sporun her türlüsünün gençlerimizden başlayarak bütün ülkemize barış ve huzur getirmesini diliyorum. Organizasyonda emeği geçen herkese şimdiden teşekkür ediyor, yarışmacı öğrencilerimize başarılar diliyorum.” dedi.

Üniversitemiz fakülte, yüksekokul ve meslek yüksekokullarının katılımlarıyla gerçekleştirilen   10. Spor Şenlikleri açılış töreninde halkoyunları gösterisi yapıldı.  Spor şenlikleri halk oyunları gösterisinin ardından ODÜ Survivor yarışması ile başladı.

   

   T.C. Ordu Üniversitesi © 2015 Cumhuriyet Yerleşkesi PK 52200 Altınordu / ORDU Telefon : 0 ( 452 ) 226 52 00
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı