E-Posta İletişim Telefon Rehberi Önemli Linkler BİDB Servis

Rektör Yarılgaç ve Onur Çetinceviz Yapımı Devam Eden İnşaatları Gezdi

21.10.2016

Ordu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tarık Yarılgaç, Merkezi Kütüphane ve Okul Öncesi Eğitim Merkezinin yapımını üstlenen Onur Çetinceviz ile beraberindeki ekip inşaatı devam eden binaları yerinde inceledi.

Geçtiğimiz yıl Rektör Prof. Dr. Tarık Yarılgaç ile imzalanan protokol neticesinde ODÜ Merkezi Kütüphane ve Okul Öncesi Eğitim Merkezinin yapım maliyetlerini üstlenen, ulusal ve uluslararası inşaat sektöründe adını duyurmuş olan Onur İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. sahiplerinden iş adamı Onur Çetinceviz, yapımı devam eden merkezlerin çalışmalarını yerinde görmek için Üniversitemizi ziyaret etti.

Ordu Üniversitesine, kütüphane ve okul öncesi eğitim merkezi kazandırarak katkıda bulunmanın kendileri için gurur kaynağı olduğunu belirten Onur Çetinceviz “İnşaatların durumunu görmeye geldik ve büyük bir ilerleme kaydedildiğini gördük. İnşallah bu ayın sonunda kabası bitmiş inşaatlar göreceğiz ve bu yıl içerisinde de inşaatlarımızı tamamlamayı arzu ediyoruz. Ben Orduluyum ve şehrimize daha çok şeyler yapmak istiyoruz. Belki gayemiz bir okul yapmaktı ama şu anda Üniversitedeki şu güzellikleri görünce doğru bir karar verdiğimize emin oldum” dedi.

Yapılan incelemeler sonucu bir değerlendirmede bulunan Ordu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tarık Yarılgaç, “ Bu, Ordu’ya yapılmış güzel bir hizmet ve bundan dolayı biz de çok memnunuz. İhsan Çetinceviz ve Onur Çetinceviz’e kurumumuz adına teşekkür ediyorum. Hem Ordu’ya hem de Üniversitemize yüzyıllarca yaşayacak iki eser kazandırıyorlar. Bu binalar, bizim için çok özel olacak, Merkezi Kütüphane ve Okul Öncesi Eğitim Merkezi hem öğrencilerimize hem insanlığa hizmet edecektir. Bir an önce inşaatların bitmesini arzu ediyoruz” şeklinde konuştu.

Merkezi Kütüphane ve Okul Öncesi Eğitim Merkezi binaları gezildikten sonra inşaat alanında kurban kesiminin ardından incelemeler tamamlandı.

ODÜ Basın

 

 T.C. Ordu Üniversitesi © 2015 Cumhuriyet Yerleşkesi PK 52200 Altınordu / ORDU Telefon : 0 ( 452 ) 226 52 00
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı