E-Posta İletişim Telefon Rehberi Önemli Linkler BİDB Servis

Şehit ve Gazilerimiz Anısına “Bir Kahramanlık Destanı” Konser Programı Düzenlendi

07.12.2015

Üniversitemiz Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler Bölümü öğrencileri tarafından hazırlanan, “Şehit Aileleriyle Dayanışma” projesi kapsamında “Bir Kahramanlık Destanı“ konulu konser düzenlendi.

Tıp Fakültesi Morfoloji Binası Konferans Salonunda gerçekleşen etkinliğe; Rektör Prof. Dr. Tarık YARILGAÇ, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Tevfik NOYAN, Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Adem KULAÇ,  Şehit ve Gazi Aileleri Dernek Başkanları, üniversitemiz akademik, idari personel ve öğrencileri katıldı.

Programın açılış konuşmasını yapan Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Adem KULAÇ; şehitlerimize çok şey borçlu olduğumuzu, onların fedakarlıkları karşısında bir nebze olsun minnet borcumuzu yerine getirmeye çalıştıklarını ve Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu olarak böyle bir projenin içerisinde olmaktan mutluluk duyduklarını dile getirerek, projeye göstermiş oldukları ilgi, alaka ve desteklerinden dolayı Ordu Valisi İrfan BALKANLIOĞLU’na, Rektör Prof. Dr. Tarık YARILGAÇ’a,  Şehit ve Gazi Aileleri Dernek Başkanlarına teşekkürlerini iletti.

Bu anlamlı gecede Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. Ata Bahri ÇAĞLAYAN eşiliğinde hazırlanan ve Halkla İlişkiler Bölümü öğrencileri tarafından şehitlerimiz anısına seslendirilen “Bir Kahramanlık Destanı” konseri, salondaki izleyicilere duygu dolu anlar yaşattı.

Program; Türkiye Harp Malûlü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimler Derneği (TÜMŞAD) Ordu Şube Başkanı Hasan KAPLAN ve Polis Şehitleri ve Malul Gazileri Yardımlaşma Derneği (POLŞAD) Başkanı Şenel ŞAHİN’in teşekkürlerini sunmalarının akabinde şehit ve gazi aileleri olarak böylesine özel bir gecede anılmalarına binaen, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Tarık YARILGAÇ’a hediye takdim etmelerinin ardından sona erdi.

 

ODÜ BASIN

  

  

 

 T.C. Ordu Üniversitesi © 2015 Cumhuriyet Yerleşkesi PK 52200 Altınordu / ORDU Telefon : 0 ( 452 ) 226 52 00
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı