E-Posta İletişim Telefon Rehberi Önemli Linkler BİDB Servis

ODÜ 8. Spor Şenlikleri Kapsamında Futbol Karşılaşmaları Sona Erdi.

21.05.2015

Ordu Üniversitesi'nde 27 Nisan - 28 Mayıs tarihlerinde gerçekleşen 8. Spor Şenliklerinin futbol müsabakaları, final karşılaşmasının ardından yapılan ödül töreniyle sona erdi.  

Ordu Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından organize edilen 8. Spor Şenlikleri Futbol müsabakaları ödül törenine Rektör V. Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Ali Bayhan'ın yanı sıra akademik ve idari personel ile çok sayıda coşkulu taraftar katıldı.

Durugöl Spor Tesisleri'nde kıyasıya mücadelelerin yaşandığı karşılaşmaların son maçında Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) ile Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu takımları karşı karşıya geldi. FİFA Kokartlı Hakemlerinden Ali Aydın'ın hakemlik yaptığı müsabakada BESYO 2-0 rakibini mağlup ederek galibiyet kazandı.

8. Spor Şenlikleri kapsamında düzenlenen futbol müsabakalarında birinciliği BESYO takımı, ikinciliği Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu takımı ve üçüncülüğü ise Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu takımı aldı.

Gerçekleşen ödül töreninde futbol müsabakalarında birinci olan BESYO takımına kupalarını Rektör V. Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Ali Bayhan; ikinci olan Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu takımına kupalarını Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Sedat Çakmak; ve üçüncü olan Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu takımına ise kupalarını FİFA Kokartlı Hakemlerinden Ali Aydın verdi.

8. Spor Şenlikleri kapsamında gerçekleşen voleybol ve basketbol müsabakaları ise tüm hızıyla Ordu Üniversitesi BESYO Spor Salonunda devam etmektedir.

ODÜ BASIN

 

 T.C. Ordu Üniversitesi © 2015 Cumhuriyet Yerleşkesi PK 52200 Altınordu / ORDU Telefon : 0 ( 452 ) 226 52 00
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı