E-Posta İletişim Telefon Rehberi Önemli Linkler BİDB Servis

Üniversitemiz Personeli Bayramlaşma Töreninde Bir Araya Geldi

27.08.2018

Üniversitemizin akademik ve idari personeli Kurban Bayramı sonrası düzenlenen geleneksel bayramlaşma töreninde bir araya geldi.

Cumhuriyet Yerleşkesi personel yemekhanesinde düzenlenen bayramlaşma törenine; Rektör Prof. Dr. Tarık Yarılgaç, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Fikri Balta, Prof. Dr. Tevfik Noyan ve Genel Sekreter V. Doç. Dr. Mehmet Kenan Şahin’in yanı sıra akademisyenler ve idari personeller katıldı.

 

Bayramların sevgi, saygı ve dostluk gibi değerler ile huzur iklimi oluşturduğunu belirten Rektör Prof. Dr. Tarık Yarılgaç, “Asırlardır sevgi, kardeşlik ve yardımlaşma gibi toplumsal değerlerin yaşatılmasına ve hatırlanmasına imkan sunan bayramlar, bizleri bir arada tutan ve hoşgörüyü yaygınlaştıran en anlamlı günlerdir. Dolayısıyla bu anlamlı günlerde bir arada olmak, kardeşlik bağlarımızı güçlendirerek ümmet ve millet olma bilincimizi pekiştirmektedir. Bu vesile ile başta Ordu Üniversitesi ailesi olmak üzere siz değerli akademik ve idari personelimizin, değerli ailelerinizin, tüm Ordu halkının ve milletimizin Kurban Bayramını kutlar. Cömertliğin ve bereketin bol olduğu, toplumsal değerlerin yeniden yeşertildiği nice sağlıklı, mutlu bayramlar geçirmenizi dilerim.” şeklinde konuştu. 

ODÜ Basın T.C. Ordu Üniversitesi © 2015 Cumhuriyet Yerleşkesi PK 52200 Altınordu / ORDU Telefon : 0 ( 452 ) 226 52 00
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı