E-Posta İletişim Telefon Rehberi Önemli Linkler BİDB Servis

Rektör Prof. Dr. Tarık Yarılgaç'ın Yeni Yıl Kutlama Mesajı

29.12.2017

2017 yılı geride kalırken geleceğimizin teminatı çocuklarımız ve gençlerimizin daha huzurlu, mutlu ve müreffeh bir hayat sürmeleri noktasında umut dolu olduğumuz yeni bir yıla girmekteyiz. Her başlangıç, başarının, güzelliğin, mutluluğun ümit edildiği; kardeşlik ve dostluk bağlarının pekiştiği, daha müreffeh bir hayata ulaşma yolunda yeni çalışmaların filizlendiği zaman dilimleri olarak değerlendirilmelidir.

Ordu Üniversitesi olarak 2018 yılında da toplumun tüm kesimleriyle işbirliği içerisinde, karşılıklı saygı ve hoşgörüyü esas alarak yarınlarımızı birlikte inşa etmeye ve ülkemizin her alanda daha ileri seviyeye ulaşması yönündeki çalışmalarımıza büyük bir heyecanla devam edeceğiz. Üniversitemiz, hayat boyu öğrenmeyi ve öğretmeyi kendine hedef edinen her bir ferde katkı sağlayarak gerçekleştirilecek olan her projeyle aziz milletimize ve vatanımıza yol göstermeye devam edecektir. Bunun yanı sıra kurumumuz bünyesindeki verimli çalışma ortamından aldığımız güç ve cesaret sayesinde yolumuz daima aydınlık olacaktır.

Ulusal ve uluslararası bilim camiası ile her geçen gün yoğunlaşan paydaş çalışmalarımız, katlanarak artan proje ve akademik yayınlarımız Üniversitemizi evrensel marka olma yolunda ileriye taşımaktadır. Programlı, disiplinli, çalışkan ve üretken yapısıyla Üniversitemiz, bir taraftan şehrinin lokomotifi olmakta diğer taraftan da yürütülen bilimsel çalışmalarla üzerine düşen büyük sorumlulukları yerine getirmektedir.

Bu duygu ve düşüncelerle 2017 yılında hep birlikte el ele gerçekleştirdiğimiz başarılı çalışmaların artarak devam etmesi dileğiyle, yaşayacağımız her yeni günde tüm insanlığa sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.

ODÜ BasınT.C. Ordu Üniversitesi © 2015 Cumhuriyet Yerleşkesi PK 52200 Altınordu / ORDU Telefon : 0 ( 452 ) 226 52 00
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı