E-Posta İletişim Telefon Rehberi Önemli Linkler BİDB Servis

Rektör Prof. Dr. Tarık Yarılgaç'ın Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

Bayramlarımız, yardımlaşma ve hoş görünün en güzel örneklerinin sergilendiği, manevi değerlerin yoğun olarak yaşandığı, karşılıklı sevgi ve saygının pekiştiği, ümmet ve millet olma şuurunun güçlendiği özel günlerdir. Ülke olarak bir mübarek Ramazan Bayramı’nı daha kutlamanın huzur ve mutluluğunu yaşamaktayız.

Rahmet kapılarının ardına kadar açıldığı, duaların kabul olunduğu, tövbelerin reddolunmadığı bayramlarda sevinçlerimizi herkesle paylaşarak bu kutlu günleri yaşıyoruz. Bayram mutluluklarının milletimizin hayatında daim olması temennimizdir.

Bu müstesna günlerin ülkemiz için barış, huzur ve aydınlık dolu yarınlara vesile olması; ramazan ayının ruhu ile örtüşmeyen dünyanın çeşitli coğrafyalarındaki gözyaşı, kan ve şiddetin durması; insanlık için huzur dolu bir bayram olması temennisi ile tüm personellerimizin, öğrencilerimizin, Ordulu hemşehrilerimizin, milletimizin ve tüm İslam âleminin bayramını kutluyorum.T.C. Ordu Üniversitesi © 2015 Cumhuriyet Yerleşkesi PK 52200 Altınordu / ORDU Telefon : 0 ( 452 ) 226 52 00
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı