E-Posta İletişim Telefon Rehberi Önemli Linkler BİDB Servis

ODÜ'de “Hedef 2017 Kitap” Kampanyası

29.05.2017

Üniversitemiz Eğitim Fakültesi’nin Sınıf, Okul Öncesi ve Fen Bilgisi Öğretmenliği bölümlerindeki öğrenciler, toplum hizmetleri dersi kapsamında ortaklaşa “Hedef 2017 Kitap” adlı bir kampanya düzenledi.

Gerçekleştirilen kampanya kapsamında dört ayda yaklaşık 2 bin kitap ve bir miktar kırtasiye malzemesi temin edildi.  Kitaplar, TEOG sınavı kapsamında tüm branşlarda birinci olan Çatalpınar Göller Şehit Hasan Özdenbaşı Ortaokulu’na bağışlandı. Etkinliğe İlçe kaymakamı Suat Hatam, İlçe Belediye Başkanı Ahmet Türe, İlçe Milli eğitim Müdürü Ahmet Kına ve Eğitim Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Nalan Arabacı katıldı.

Kampanya dolayısıyla İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Kına tarafından etkinliğin danışmanlığını yürüten Yrd. Doç. Dr. Tuğrul Özcan’a bir plaket verildi. Teşekkür konuşmasında söz alan Özcan, “Öğretmeninden öğrencisine, esnafından, servisçisine bütün köy sakinlerini bu başarıdan dolayı kutluyor ve başarılarının aynı şekilde devamını diliyorum. Üniversitemiz adına yaptığımız bu kampanya vesilesiyle üniversitemizin bu şekilde temsil edilmesinden gurur duyuyorum.” dedi.

Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kenan Demirel ile bazı öğretim üyelerinin de bulunduğu törende projede görev alan 42 öğrenciye de teşekkür belgesi verildi.

ODÜ BasınT.C. Ordu Üniversitesi © 2015 Cumhuriyet Yerleşkesi PK 52200 Altınordu / ORDU Telefon : 0 ( 452 ) 226 52 00
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı