E-Posta İletişim Telefon Rehberi Önemli Linkler BİDB Servis

Öğrenciler ODÜ Survivor’da Yarıştı

28.12.2016

BESYO öğrencileri rekreasyon eğitimi dersi kapsamında “ODÜ Survivor” etkinliği düzenledi.

Etkinliğe Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Tarık Yarılgaç, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ş. Metin Kara, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Ercüment Erdoğan, öğretim elemanları ve öğrenciler katıldı.

BESYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Ercüment Erdoğan, “Rekreasyon eğitimi dersi kapsamında öğrenciler tarafından bu zamana kadar birçok etkinlik düzenlendi. Bu etkinliği de Spor Yöneticiliği 4. sınıf öğrencileri düzenledi. Bu etkinlik, Spor Yöneticiliği okuyan öğrenciler bir organizasyonu nasıl kurgulayabilirler, organizasyon şeması içerisinde nasıl hareket edilir tüm aşamalarıyla birlikte tecrübe etmek için düzenlenen çeşitli rekreatif etkinliklerden bir tanesidir.” dedi.

Rektör Prof. Dr. Tarık Yarılgaç, “Göze hoş gelen, öğrencilerimizin yöneticilik kabiliyetlerini göstermeye ve geliştirmeye yarayan bu tür etkinliklerle öğrencilerimiz teorik bilgilerini uygulama fırsatı buluyorlar. Bu ve benzeri çalışmaların Üniversitemizin her fakülte, yüksekokul ve meslek yüksekokulunda düzenlendiğini görmekteyiz. Bu etkinlikte emeği geçen öğretim elemanlarımıza ve öğrencilerimize çalışmalarında başarılar diliyorum.” şeklinde konuştu.

ODÜ Survivor etkinliği kapsamında 32 takım yarıştı, her takımda 5 kişi yer aldı. Yapılan müsabakaların sonunda finalde Ay-Yıldız takımıyla The Best Of  takımları karşılaştı. Kazanan The Best Of takımı yarışmacılarına madalya verildi.

 

ODÜ BasınT.C. Ordu Üniversitesi © 2015 Cumhuriyet Yerleşkesi PK 52200 Altınordu / ORDU Telefon : 0 ( 452 ) 226 52 00
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı