E-Posta İletişim Telefon Rehberi Önemli Linkler BİDB Servis

Fatsa Yerleşkesi Spor Tesislerinin Çalışmaları Hız Kesmeden Devam Ediyor

01.12.2016

Rektör Prof. Dr. Tarık Yarılgaç Fatsa Deniz Bilimleri Fakültesinde yapımı devam eden halı saha çalışmalarını yerinde inceledi.

22 Eylül 2016 tarihinde yapımına başlanan ve bu yılın sonunda tamamlanması planlanan Fatsa Deniz Bilimleri Fakültesinin deniz tarafına yapılan halı sahanın toplam alanı 2 bin 250 metrekareden oluşmaktadır. Mevcut basketbol ve voleybol sahalarının bitişiğine yapılan suni çim halı saha, Fatsa Deniz Bilimleri Fakültesi ve Fatsa Meslek Yüksekokulu öğrencilerinin ve personelinin faydalanabileceği toplamda 3 bin 750 metrekarelik alana sahip bir spor tesisinden oluşacaktır. Ayrıca bu spor tesisi çevresinde yapılacak peyzaj düzenlemesi ile sosyal yaşam alanına dönüşecek kampüs alanında çalışmaların 2017 yılında tamamlanması planlanmaktadır.

Çalışmaları yerinde inceleyen Rektör Yarılgaç, “Bütün fakülte, yüksekokul ve meslek yüksekokullarımızda olduğu gibi Deniz Bilimleri Fakültemizde de çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Her birimimizin eksiklerini yerinde tespit edip çalışmalarımızı da buna göre şekillendiriyoruz. Deniz Bilimleri Fakültemizde ek bina yapımı çalışmalarımız süratle devam ederken diğer taraftan Fakültemize ve Fatsa Meslek Yüksekokulumuza bir de spor tesisi kazandırıyoruz. Akademik ve idari personelimizin, öğrencilerimizin kullanacağı bu tesisi en kısa zamanda hizmete hazır hale getireceğiz.” dedi.

                                                            

ODÜ BasınT.C. Ordu Üniversitesi © 2015 Cumhuriyet Yerleşkesi PK 52200 Altınordu / ORDU Telefon : 0 ( 452 ) 226 52 00
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı