E-Posta İletişim Telefon Rehberi Önemli Linkler BİDB Servis

Üniversitemiz Ordu Tanıtım Günleri'nde

03.11.2016

Ordu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tarık Yarılgaç İstanbul’da düzenlenen “Ordu Tanıtım Günleri Fuarı”na katıldı.

Bu yıl 6’ncısı düzenlenen Ordu Tanıtım Günleri 3-6 Kasım 2016 tarihleri arasında İstanbul Maltepe Sahili’nde gerçekleştirilecek fuarın açılışına Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Ordu Milletvekili Seyit Torun, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, İstanbul İl Müftüsü Prof. Dr. Rahmi Yaran, Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar, ORDEF Başkanı Av.Ali Çelik, Üniversitemiz Genel Sekreter Yardımcısı Kürşat Taştan da katıldı.

Rektör Prof. Dr. Tarık Yarılgaç “Üniversitemizi İstanbul’da yaşayan Ordulular ile buluşturmak, kültürel değerlerimize bir nebze de olsa renk katmak bizler için de son derece önemlidir. Bizler öğrencilerimizle birlikte İstanbul’da yaşayan hemşerilerimizle bir gönül köprüsü kurmak, onların gönüllerine dokunmaktan kıvanç duymaktayız. Ordu Üniversitesi yönetimi olarak Üniversitemiz ve ilimizin kalkınmasında üzerimize düşen her ne görev varsa yapmaya hazırız.” dedi.

Ordu Dernekler Federasyonunun öncülüğünde gerçekleştirilen fuarda Ordu ve ilçeleri kültürü, turizmi, ekonomisiyle hem İstanbul’a hem de Türkiye’ye tanıtılacak. Ordu Tanıtım Günleri’ne katılan Üniversitemiz Sağlık Bilimleri Fakültesi öğrencileri tansiyon ve diyabet ölçümü yapıp Diş Hekimliği Fakültesi öğrencileri de fuar süresi boyunca ücretsiz olarak ağız ve diş sağlığı hizmeti verecek. Ayrıca Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi öğrencileri de mini konser verecek.

ODÜ Basın

            

           

 

 T.C. Ordu Üniversitesi © 2015 Cumhuriyet Yerleşkesi PK 52200 Altınordu / ORDU Telefon : 0 ( 452 ) 226 52 00
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı