E-Posta İletişim Telefon Rehberi Önemli Linkler BİDB Servis

ODÜ’de Şiir Gecesi “Hayat Ağacının Gölgesinden”

28.04.2016

Ordu Üniversitesi 21. Yüzyıl Gençlik ve Münazara Kulübü tarafından düzenlenen "Hayat Ağacının Gölgesinden" adlı etkinliği ile şiirseverleri bir araya getirdi.

Tıp Fakültesi Morfoloji binası Konferans Salonu'nda gerçekleşen şiir dinletisine Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ş. Metin Kara, akademik ve idari personel, çok sayıda öğrenci ve davetli katıldı.

Akademik danışmanlığını Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulundan Öğr. Gör. Reşit Akdağ'ın yaptığı 21. Yüzyıl Gençlik ve Münazara Kulübü üyelerinin yaklaşık bir saat süren etkinliğinde genç yetenekler özel olarak hazırlanmış sahne dekorları ortamında seçtikleri şiirlerini okudular.

Necip Fazıl Kısakürek, Sezai Karakoç, Aşık Sefai, Serdar Tuncer, Uğur Arslan, Bahattin Karakoç, Mehmet Yunus Aytek, Edip Cansever, Şevki Dinçer, Nurullah Genç, Ozan Arif gibi şairlerin şiirleri, seyirciler tarafından ilgi ve beğeniyle dinlenirken gerçekleşen “Kum Sanatı” gösterisi de geceye ayrı bir güzellik kattı.

Şiir dinletisinin ardından ODÜ’lü öğrenciler tarafından sergilenen Kafkas oyunu salondan büyük alkış aldı.

Ordu Üniversitesi 21. Yüzyıl Gençlik ve Münazara Kulübü öğrencilerinin "Hayat Ağacının Gölgesinden" adlı şiir dinletisi toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

ODÜ Basın

  

  

  T.C. Ordu Üniversitesi © 2015 Cumhuriyet Yerleşkesi PK 52200 Altınordu / ORDU Telefon : 0 ( 452 ) 226 52 00
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı