E-Posta İletişim Telefon Rehberi Önemli Linkler BİDB Servis

"Gençlik Şöleni" Bu Yıl da ODÜ'lü Gençleri Coşturdu.

22.12.2014

Üniversitemiz Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı, 21. Yüzyıl Gençlik ve Münazara Kulübü'nün geleneksel olarak düzenlediği "Gençlik Şöleni" etkinliği, ODÜ'lü öğrencilere unutulmaz bir gün yaşattı.

Final sınavları öncesinde öğrencilerin motivasyonlarını artırmak, birlik ve kaynaşmalarını sağlamak amacıyla düzenlenen Gençlik Şöleni, ODÜ Tıp Fakültesi Morfoloji Binası Konferans Salonu'nda, öğrenciler dışında Ordu Halkının da büyük ilgi gösterdiği yaklaşık 1000 kişinin katılımıyla gerçekleşti.

Kulüp Akademik Danışmanlığını Öğr. Gör. Reşit AKDAĞ'ın yaptığı ve birçok alanda farklı gösterilerin izleyicilerle buluştuğu "Gençlik Şöleni"nde Anadolu Rock, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Karadeniz Müziği, tulum, kemençe, klavye ve gitar eşliğinde eserler seslendirildi.

Yaklaşık 3 saat boyunca devam eden gösteride Yüksel Spor Kulübünün hoca ve her yaştan sporcuları yaptıkları karate gösterisiyle yürekleri ağızlara getirirken; 21. Yüzyıl Gençlik ve Münazara Kulübü öğrencilerinin okudukları şiirler, salonda duygulu anların yaşanmasını sebep oldu. Yüksel Spor Kulübünün spora ve sporcuya verdikleri destekleri için Kulüp Akademik Danışmanı Öğr. Gör. Reşit AKDAĞ, kulüp hocasına teşekkür belgesi takdim etti.

Bunların yanı sıra Kum Sanatı icra eden öğrencilerin merak uyandıran gösterisine izleyenler büyük ilgi gösterdi. Bilek güreşi, telden yüzük geçirme oyunu, karaoke yarışması ve daha birçok yarışmayla izleyenler de sahneye çıkarak yeteneklerini gösterme fırsatı bulurken, yarışmalar sonunda derece alan yarışmacılara verilen sürpriz hediyeler ise tüm salonu kahkahaya boğdu.

ODÜ BASIN

 

 

 T.C. Ordu Üniversitesi © 2015 Cumhuriyet Yerleşkesi PK 52200 Altınordu / ORDU Telefon : 0 ( 452 ) 226 52 00
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı