E-Posta İletişim Telefon Rehberi Önemli Linkler BİDB Servis

Rektör Prof. Dr. YARILGAÇ, Güzelorduspor Kulübünün Sezon Açılışına Katıldı

12.08.2014

Rektör Prof. Dr. Tarık YARILGAÇ, İl Özel İdarespor olarak Bölgesel Amatör Lig’e çıkan ve yeni sezonda adını Güzelorduspor Kulübü olarak değiştiren kulübün 2014-2015 Futbol Sezonu açılış törenine katıldı.

Gerçekleşen törene Rektör Prof. Dr. YARILGAÇ'ın yanı sıra; Ordu Milletvekili Fatih Han ÜNAL, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver YILMAZ, Cumhuriyet Başsavcısı Metin USLU, Baro Başkanı Av. Oktay ÇANAK, Orduspor Kulüp Başkanı Nedim TÜRKMEN, Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Dr. Mustafa ÇÖPOĞLU, Ordu İl Müftüsü Mustafa KOLUKISAOĞLU, daire başkanları ve çok sayıda davetli katıldı. 

Ordu İl Müftüsü Mustafa KOLUKISAOĞLU tarafından okunan dua ve sonrasında kurban kesimiyle başlayan açılışta, Kulüp Başkanı Ertan BAKIR açılış konuşmasını gerçekleştirdi. Güzelorduspor Kulübünü Süper Lig'te de görmek istediğini belirten Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver YILMAZ, tüm amatör spor kulüplerine desteklerinin devam edeceğini, sadece futbol değil diğer branşların da bu konuda önem arz ettiğini belirtti.

Tüm amatör spor kulüplerine 2014-2015 futbol sezonunda başarılar dileyen Rektör Prof. Dr. Tarık YARILGAÇ ve diğer protokol üyeleri, gerçekleşen yeni sezon hazırlıklarında penaltı noktasından kaleye şut çektiler.

Teknik Direktör Turgut KIR ve yardımcı antrenörlerin yönetiminde gerçekleştirilen antrenmanda, futbolcular  gruplar halinde koşular ve egzersiz hareketleri yaptılar. Gerçekleşen antrenmanın ardından tören sona erdi.

ODÜ BASIN

  T.C. Ordu Üniversitesi © 2015 Cumhuriyet Yerleşkesi PK 52200 Altınordu / ORDU Telefon : 0 ( 452 ) 226 52 00
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı