E-Posta İletişim Telefon Rehberi Önemli Linkler BİDB Servis

Bölge İdare Mahkemesi Başkanından Rektör Prof. Dr. YARILGAÇ'a Veda Ziyareti

25.04.2014

Emekli olarak görevinden ayrılan Ordu Bölge İdare Mahkemesi Başkanı Ayfer BUĞUR, Rektör Prof. Dr. Tarık YARILGAÇ'a veda ziyaretinde bulundu.

Rektör Prof. Dr. Tarık YARILGAÇ'ın makamında gerçekleşen görüşmede Ordu'da görev yapmanın mutluluğunu anlatan Başkan BUĞUR, "Ordu'daki görev sürem içinde görevimi layıkıyla yerine getirmenin huzuru içerisindeyim. Bundan dolayı görevimden mutlu bir şekilde ayrılıyorum. Arkama baktığımda güzel hatıralar görmek beni memnun ediyor." şeklinde konuştu.

Rektör Prof. Dr. YARILGAÇ, emekliye ayrılan Başkan Ayfer BUĞUR'a Ordu'da yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, şunları dile getirdi:

"Mevki ve makamlar gelip geçicidir. Önemli olan geride güzel hizmetler ve hoş bir sada bırakmaktır. Bundan dolayı görevinizi hakkıyla yerine getirmiş olmanın verdiği mutluluk ve geride bıraktığınız olumlu izlenimlerle ayrılıyor olmanız gerçekten bizler için de önemli bir rehber olacaktır. Size ve ailenize bundan sonraki hayatınızda sağlıklı ve huzur dolu bir yaşam temenni ediyorum."

ODÜ BASINT.C. Ordu Üniversitesi © 2015 Cumhuriyet Yerleşkesi PK 52200 Altınordu / ORDU Telefon : 0 ( 452 ) 226 52 00
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı