E-Posta İletişim Telefon Rehberi Önemli Linkler BİDB Servis

Ordu Üniversitesi Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sözlü Sınav Duyurusu

     Yükseköğretim Üst Kuruluşları ile Yükseköğretim Kurumları Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliğinin Sözlü Sınav başlıklı 13.maddesinin 1.fıkrası “Yazılı sınavda en yüksek puan alan adaydan başlamak üzere ilan edilen kadro sayısının beş katına kadar aday, yazılı sınavın Başkanlıkça merkezi olarak veya kurumlarca müstakil olarak yapılmasına bakılmaksızın, ilgili kurumlarca sözlü sınava alınır. Son adayla aynı puana sahip olan personelin tamamı sözlü sınava alınır.” hükmü uyarınca Şef kadrosuna başvuran adayların sözlü sınavının 30.01.2018 Salı günü saat 09:00’da, Mühendis, Kütüphaneci, Programcı ve Tekniker kadrolarına başvuran adayların sözlü sınavının 30.01.2018 Salı günü saat 14:00’da; Üniversitemiz Emin ÇETİNCEVİZ kütüphanesi salonunda yapılacaktır.

     Yükseköğretim Üst Kuruluşları ile Yükseköğretim Kurumları Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliğinin Sözlü Sınav başlıklı 13.maddesinin 2.fıkrası uyarınca sözlü sınav konuları ve puan değerlerinin aşağıdaki şekilde belirlenmiştir.

 

SÖZLÜ SINAV DEĞERLENDİRME       

SÖZLÜ SINAV KONULARI

PUAN DEĞERİ

 
 

Sınav konularına ilişkin bilgi düzeyi

20

 

Bir konuyu kavrayıp özetleme, ifade yeteneği ve muhakeme gücü

20

 

Liyakati, temsil kabiliyeti, tutum ve davranışlarının göreve uygunluğu

20

 

Özgüveni, ikna kabiliyeti ve inandırıcılığı

20

 

Genel kültürü ve genel yeteneği

10

 

Bilimsel ve teknolojik gelişmelere açıklığı

10

 

TOPLAM PUAN

100

 

 

 

ORDU ÜNİVERSİTESİ 2017 YILI GÖREVDE YÜKSELME VE UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ YAZILI SINAV SONUÇLARINA GÖRE SÖZLÜ SINAVA GİRMEYE HAK KAZANANLARIN LİSTESİ

ŞEF

Sıra No

Sınava Girdiği Alan

Adı

Soyadı

Yazılı Sınav Puanı

1

Şef

Emrullah

KOTAN

93,88

2

Şef

Derya

BAYRAK

87,76

3

Şef

Selim

ÇALIŞKAN

87,76

4

Şef

Aykut

KAPLAN

87,76

5

Şef

Bülent

TOPÇU

85,71

6

Şef

Metin

AKSOY

85,71

7

Şef

Oğuz

AKBAŞ

83,67

8

Şef

Emel

ÖZDEMİR

83,67

9

Şef

İbrahim

MERT

83,67

10

Şef

Melek

ÇAKIROĞLU

83,67

11

Şef

Meliha

ÇALIŞKAN

83,67

12

Şef

Ebru

ÇAP

83,67

13

Şef

Harun Rıdvan

ÖZKAYA

83,67

14

Şef

Arzu

TURAN

81,63

15

Şef

Yusuf

TÜRKOĞLU

81,63

16

Şef

Aysel

KÖK

81,63

17

Şef

Öznur

ÇALIŞKAN

81,63

18

Şef

Nazlı

KOÇ

81,63

19

Şef

Serkan

KÜSER

79,59

20

Şef

Yasin

DURAN

79,59

21

Şef

Harun

EROĞLU

77,55

22

Şef

Nurcan

IŞILDAK

77,55

23

Şef

Atif

KAYA

77,55

24

Şef

Ahmet

DURAN

75,51

25

Şef

Fatma

BEKTAŞ

75,51

26

Şef

Elvan

KONUK

75,51

27

Şef

Gönül

MİNUZ

75,51

28

Şef

Taha

ÇEVİK

73,47

29

Şef

Köksal

VAROL

71,43

30

Şef

Mustafil

BULUT

71,43

31

Şef

Çiğdem

KAYGUSUZ

71,43

32

Şef

Hatice

YALÇINKAYA

71,43

33

Şef

Yusuf Mürsel

KAHVECİ

71,43

34

Şef

Gülay

KILIÇ

71,43

35

Şef

Özgür

AKI

69,39

36

Şef

Mehmet Fatih

ÖZTÜRK

69,39

37

Şef

Yeliz Emine

İPEK

69,39

38

Şef

Aykut

ŞEN

67,35

39

Şef

Zekiye

YILMAZTÜRK

67,35

40

Şef

Halime

DEMİREL

65,31

41

Şef

Safiye

ŞENTÜRK

65,31

42

Şef

Öznur

TANER

65,31

43

Şef

Kenan

BOZOĞLU

65,31

44

Şef

Ömer Onur

TURAN

63,27

45

Şef

Veda

DİNÇ

63,27

46

Şef

Gülin

BAYIR

63,27

47

Şef

Şenol

DÜŞÜN

63,27

48

Şef

Erdoğan

KESKİN

61,22

49

Şef

Mustafa Ali

ARDIÇ

61,22

     

MÜHENDİS (BİLGİSAYAR)

Sıra No

Sınava Girdiği Alan

Adı

Soyadı

Yazılı Sınav Puanı

1

Mühendis (Bilgisayar)

Çağlar

TURAN

78,72

     

KÜTÜPHANECİ

Sıra No

Sınava Girdiği Alan

Ad

Soyadı

Yazılı Sınav Puanı

1

Kütüphaneci

Uğur

DONBAY

79,59

2

Kütüphaneci

Dursun

KALKAN

79,59

     

PROGRAMCI

Sıra No

Sınava Girdiği Alan

Adı

Soyadı

Yazılı Sınav Puanı

1

Programcı

Özlem

ŞAHİN

81,25

2

Programcı

Fatih

ARSLAN

77,08

     

TEKNİKER (BİLGİSAYAR)

Sıra No

Sınava Girdiği Alan

Adı

Soyadı

Yazılı Sınav Puanı

1

Tekniker (Bilgisayar)

İsmet

GÜNİNDİ

81,63

2

Tekniker (Bilgisayar)

Oktay

KANDEMİR

75,51

     

TEKNİKER (ELEKTRİK)

Sıra No

Sınava Girdiği Alan

Adı

Soyadı

Yazılı Sınav Puanı

1

Tekniker (Elektrik)

Abdullah

ÇAKMAK

83,67

2

Tekniker (Elektrik)

Bilal

SAYAR

65,31

     

TEKNİKER (İNŞAAT)

Sıra No

Sınava Girdiği Alan

Adı

Soyadı

Yazılı Sınav Puanı

1

Tekniker (İnşaat)

Bahar

ŞAHİN

83,67

2

Tekniker (İnşaat)

Hakan

ÇELİK

77,55

3

Tekniker (İnşaat)

Anıl

KARAGÖL

77,55

 

 



T.C. Ordu Üniversitesi © 2015 Cumhuriyet Yerleşkesi PK 52200 Altınordu / ORDU Telefon : 0 ( 452 ) 226 52 00
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı