Hızlı Erişim

EKSAV Genel Kurul Toplantısı Üniversitemizde Gerçekleştirildi

Eğitim, Kültür ve Sağlık Hizmetleri Vakfı (EKSAV) Genel Kurul toplantısı Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Tarık Yarılgaç başkanlığında gerçekleştirildi.

Üniversitemiz Senato Salonu’nda gerçekleştirilen ve Eğitim, Kültür ve Sağlık Hizmetleri Vakfı mütevelli heyetinin katıldığı toplantıda 2018 yılı faaliyet raporu, bilanço ve gelir tablosu görüşülerek onaylandı. Toplantı sonrası Rektör Prof. Dr. Tarık Yarılgaç ve EKSAV mütevelli heyeti; Emin Çetinceviz Merkez Kütüphanesi, Diş Hekimliği Fakültesi ve Rektörlük yeni hizmet binasını gezerek incelemelerde bulundu.

Eğitim, Kültür ve Sağlık Hizmetleri Vakfının Ordu Üniversitenin kurulma sürecinde katkılarının yadsınamaz olduğunu ifade eden Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Tarık Yarılgaç, “70’li yıllardan itibaren Üniversitemizin kurulmasına yönelik çalışmalarda katkıları olan Eğitim, Kültür ve Sağlık Hizmetleri Vakfımız, Ordu Üniversitenin 2006 yılında kurulması sonucunda kurumsal alt yapının geliştirilmesi çerçevesinde de fikir alışverişlerinde bulunduğumuz ve toplantılar gerçekleştirdiğimiz destek verici bir mekanizma olarak gelişim serüvenimizde yanımızda durarak katkılarını esirgememiştir. Üniversitemizde düzenlediğimiz Vakıf Genel Kurul toplantımızda da hem gündem maddelerini görüştük hem de öğrencilerimize yönelik sosyal ve kültürel anlamda sunulacak imkânları ve bilimsel araştırma zemininde ortaya koyulacak destek ve planları değerlendirerek bir vizyon oluşturmaya çalıştık. Vakfımız ile Üniversitemiz arasında kurulan bu bağın her daim süreceği inancıyla, Vakfımızın saygıdeğer Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ediyorum“ şeklinde konuştu.

ODÜ Basın

Tarihi : 11-04-2019 16:16:59 / Düzeleme Tarihi :11-04-2019 17:38:11