Hızlı Erişim

Öğretim Elemanı Nihai Değerlendirme Sonuçları

 T.C.
 ORDU ÜNİVERSİTESİ
 ÖĞRETİM ELEMANI NİHAİ DEĞERLENDİRME SONUÇLARI
              
Birimi: İlahiyat Fakültesi Unvanı:Öğretim Görevlisi (Ders Verecek)
İlan No: 201901
Sıra
 No
Adı Soyadı Bölüm Anabilim Dalı ALES
Puanı
ALES'in
%30'u
Yabancı Dil Puanı Yabancı Dil Puanının
 %10'u
Mezuniyet Notu Mez.Notunun %30'u  Giriş Sınavı Notu Giriş Sınav Notunun %30'u Toplam Asıl / Yedek
1 Fatma EREN Temel İslam Bilimleri Arap Dili ve Belagatı 76,579 22,974 86,250 8,625 78,100 23,430 94,000 28,200 83,229 ASIL
              
Birimi: Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Unvanı:Öğretim Görevlisi (Ders Verecek)
İlan No: 201902
Sıra
 No
Adı Soyadı Bölüm Program ALES
Puanı
ALES'in
%35'i
Mezuniyet Notu Mez.Notunun %30'u  Giriş Sınavı Notu Giriş Sınav Notunun %35'i Toplam Asıl / Yedek
1 Zafer ŞAHİN Elektrik ve Enerji Gaz ve Tesisatı Teknolojisi 80,128 28,045 83,900 25,170 58,000 20,300 73,515 ASIL
2 Mustafa ÇAKI 85,896 30,064 68,730 20,619 59,000 20,650 71,333 YEDEK
3 Nurettin Okan ÇAYCI 79,572 27,850 81,800 24,540 46,000 16,100 68,490 BAŞARISIZ
4 Yasin ÖZDEMİR 73,332 25,666 93,230 27,969 40,000 14,000 67,635 BAŞARISIZ
5 Fethi Ahmet ÇAKMAK 84,030 29,411 73,630 22,089 38,000 13,300 64,800 BAŞARISIZ
6 Özgür YILMAZ 84,591 29,607 68,730 20,619 36,000 12,600 62,826 BAŞARISIZ
7 Sümeyye ERDEM 79,424 27,798 86,000 25,800   0,000   SINAVA GİRMEDİ
8 Halil ÇELİK 74,908 26,218 91,130 27,339   0,000   SINAVA GİRMEDİ
9 İrfan ÜNAL 84,462 29,562 72,230 21,669   0,000   SINAVA GİRMEDİ
10 Ozan ÇAYDAŞ 83,766 29,318 68,960 20,688   0,000   SINAVA GİRMEDİ
              
Birimi: Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Unvanı:Öğretim Görevlisi (Ders Verecek)
İlan No: 201903
Sıra
 No
Adı Soyadı Bölüm Program ALES
Puanı
ALES'in
%35'i
Mezuniyet Notu Mez.Notunun %30'u  Giriş Sınavı Notu Giriş Sınav Notunun %35'i Toplam Asıl / Yedek
1 Yasin NUHOĞLU Elektronik ve Otomasyon Elektronik Teknolojisi 80,329 28,115 72,930 21,879 58,000 20,300 70,294 ASIL
2 Hasan CİHANGİR 87,468 30,614 74,560 22,368 46,000 16,100 69,082 YEDEK
3 Kübra AYAZ 83,322 29,163 68,500 20,550 41,000 14,350 64,063 BAŞARISIZ
4 Erhan TUNCEL 83,728 29,305 66,860 20,058 28,000 9,800 59,163 BAŞARISIZ
5 Muhammet Fatih AKKAMIŞ 82,428 28,850 66,400 19,920 10,000 3,500 52,270 BAŞARISIZ
6 Kübra ÖZCAN 81,951 28,683 63,600 19,080 10,000 3,500 51,263 BAŞARISIZ
7 Eren KARAKAŞ 86,912 30,419 72,230 21,669   0,000   SINAVA GİRMEDİ
8 Hamza ÜNSAL 79,175 27,711 69,900 20,970   0,000   SINAVA GİRMEDİ
9 Tufan DEMİR 81,194 28,418 66,160 19,848   0,000   SINAVA GİRMEDİ
10 Ömer Faruk ÖZCAN 78,419 27,447 69,200 20,760   0,000   SINAVA GİRMEDİ
              
Birimi: Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Unvanı:Öğretim Görevlisi (Ders Verecek)
İlan No: 201904
Sıra
 No
Adı Soyadı Bölüm Program ALES
Puanı
ALES'in
%35'i
Mezuniyet Notu Mez.Notunun %30'u  Giriş Sınavı Notu Giriş Sınav Notunun %35'i Toplam Asıl / Yedek
1 Fadime ÖZEREN Elektronik ve Otomasyon Elektronik Haberleşme
Teknolojisi
90,731 31,756 66,860 20,058 43,000 15,050 66,864 ASIL
              
Birimi: Ünye Meslek Yüksekokulu Unvanı:Öğretim Görevlisi (Ders Verecek)
İlan No: 201905
Sıra
 No
Adı Soyadı Bölüm Program ALES
Puanı
ALES'in
%35'i
Mezuniyet Notu Mez.Notunun %30'u  Giriş Sınavı Notu Giriş Sınav Notunun %35'i Toplam Asıl / Yedek
1 Onur DEMİRCİ Elektronik ve Otomasyon Elektronik Teknolojisi 84,093 29,432 72,930 21,879 40,000 14,000 65,311 ASIL
2 Gizem ÖZTÜRK 82,760 28,966 68,730 20,619 10,000 3,500 53,085 BAŞARISIZ
3 Saliha Nur BIÇAKÇI 72,826 25,489 68,500 20,550 15,000 5,250 51,289 BAŞARISIZ
4 Batuhan KOTAN 78,397 27,439 60,560 18,168 10,000 3,500 49,107 BAŞARISIZ
5 Burcu KOÇAK 83,711 29,299 59,400 17,820 5,000 1,750 48,869 BAŞARISIZ
              
Birimi: Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Unvanı:Öğretim Görevlisi (Ders Verecek)
İlan No: 201906
Sıra
 No
Adı Soyadı Bölüm Program ALES
Puanı
ALES'in
%35'i
Mezuniyet Notu Mez.Notunun %30'u  Giriş Sınavı Notu Giriş Sınav Notunun %35'i Toplam Asıl / Yedek
1 Samet YILMAZ Yönetim ve Organizasyon Yerel Yönetimler 77,483 27,119 58,460 17,538 90,000 31,500 76,157 ASIL
              
Birimi: Ulubey Meslek Yüksekokulu Unvanı:Öğretim Görevlisi (Ders Verecek)
İlan No: 201910
Sıra
 No
Adı Soyadı Bölüm Program ALES
Puanı
ALES'in
%35'i
Mezuniyet Notu Mez.Notunun %30'u  Giriş Sınavı Notu Giriş Sınav Notunun %35'i Toplam Asıl / Yedek
1 Gülşah AYDIN Kimya ve Kimyasal İşleme
Teknolojileri
Laboratuvar Teknolojisi 75,619 26,467 85,300 25,590 16,000 5,600 57,657 BAŞARISIZ
              
Birimi: Mesudiye Meslek Yüksekokulu Unvanı:Öğretim Görevlisi (Ders Verecek)
İlan No: 201911
Sıra
 No
Adı Soyadı Bölüm Program ALES
Puanı
ALES'in
%35'i
Mezuniyet Notu Mez.Notunun %30'u  Giriş Sınavı Notu Giriş Sınav Notunun %35'i Toplam Asıl / Yedek
1 Furkan AKIN Bilgisayar Teknolojileri Bilgisayar Programcılığı 86,541 30,289 64,500 19,350 80,000 28,000 77,639 ASIL
              
Birimi: Rektörlük Unvanı:Öğretim Görevlisi (Uygulamalı Birim)
İlan No: 201912
Sıra
 No
Adı Soyadı Bölüm Anabilim Dalı ALES
Puanı
ALES'in
%30'u
Yabancı Dil Puanı Yabancı Dil Puanının
 %10'u
Mezuniyet Notu Mez.Notunun %30'u  Giriş Sınavı Notu Giriş Sınav Notunun %30'u Toplam Asıl / Yedek
1 Anıl Fırat FELEK     70,000 21,000 71,250 7,125 73,900 22,170 85,000 25,500 75,795 ASIL
              
Birimi: Rektörlük Unvanı:Öğretim Görevlisi (Ders Verecek)
İlan No: 201914
Sıra
 No
Adı Soyadı Bölüm Anabilim Dalı ALES
Puanı
ALES'in
%30'u
Yabancı Dil Puanı Yabancı Dil Puanının
 %30'u
Mezuniyet Notu Mez.Notunun %10'u  Giriş Sınavı Notu Giriş Sınav Notunun %30'u Toplam Asıl / Yedek
1 Fevzi Umut ÖZÇELİK     86,716 26,015 93,750 28,125 86,930 8,693 81,000 24,300 87,133 ASIL
2 Gökhan YILDIRIM 75,135 22,541 88,750 26,625 77,350 7,735 21,170 6,351 63,252 BAŞARISIZ
3 Şahin SARI 79,197 23,759 96,250 28,875 76,660 7,666   0,000   SINAVA GİRMEDİ
              
Birimi: Rektörlük Unvanı:Öğretim Görevlisi (Ders Verecek)
İlan No: 201915
Sıra
 No
Adı Soyadı Bölüm Anabilim Dalı ALES
Puanı
ALES'in
%30'u
Yabancı Dil Puanı Yabancı Dil Puanının
 %30'u
Mezuniyet Notu Mez.Notunun %10'u  Giriş Sınavı Notu Giriş Sınav Notunun %30'u Toplam Asıl / Yedek
1 Nurgül BEKDEMİR     91,282 27,385 98,750 29,625 89,260 8,926 87,000 26,100 92,036 ASIL
              
              
  Kazanan asıl adayların 15 gün içerisinde aşağıdaki belgeleri ilgili birimlere teslim etmeleri gerekmektedir.
   
  1.      Atama Başvuru Formu
  2.      Sağlık Raporu (Devlet Hastanesinden alınan tam teşekküllü heyet raporu)
  3.      Diplomanın veya çıkış belgesinin noter tasdikli suretleri
  4.      Lisans mezuniyetine ilişkin transkriptin aslı veya mezun olunan üniversite tarafından onaylı sureti
  5.      12 adet fotoğraf  
   
  NOT: Yukarıda istenen belgelerden herhangi biri başvuru sırasında ilgili birimlere teslim edilmişse tekrar hazırlanıp gönderilmesine gerek yoktur.
             Eksik olan belgelerin hazırlanıp ilgili birimlere teslimi yeterlidir.
Tarihi : 20-01-2020 16:39:10